Prohlídky

Prohlídky se konají v období od velikonočních svátků do slavnosti Všech svatých.

V období kdy jsou konány prohlídky kostel je zpřístupňován výhradně pro skupiny nad 10 návštěvníků. Prohlídku je možné domluvit pouze na pracovní dny (pondělí až pátek) v čase mezí 8:30 a 15:00 hod. Prohlídku je třeba dopředu domluvit na telefonním čísle: (+420) 596 314 455. Vstupné: 25,- Kč za osobu; pro děti, studenty a ZTP je slevněné vstupné ve výší 10,- Kč za osobu.

O víkendech, období od 01.05.2018 do 31.10.2018, kostel je přístupný všem, bez nutnosti jekéhokoli objednání a bez vstupného v následujících hodinách:

- v sobotu od 13:00 do 17:00 hod.

- v neděli od 10:30 do 14:30 hod.

V těchto časech v kostele budou na Vás čekát naší průvodci, kteří ochotně seznamí Vás s historii šikmého kostela.

Poutní skupiny, které chtějí v kostele svavit mši svatou vstupné neplatí,  mohou nám ale pomoci s udržbou kostela formou mešní sbírky. Za každý Váš dar děkujeme!

Po celý rok kostel je otevřen vždy v neděli během nedělní bohoslužby, která začíná v 9:30 hod.

Během boholsužeb je zakázono pořízování fotografii nebo video-záznamu. Prosíme o repektování toho zákazu. Mimo čas bohoslužeb můžete fotit a točit dle vůle.